Toller Tünde: |és még elnézést sem kért tőlünk!
2007. november 11. vasárnap 21:40
A másfél éve tragikus balesetet szenvedett Toller Lászlóról a külső szemlélő azt hihetné, csak alszik. Arcán nem hagyott nyomot a súlyos baleset. A család élete azonban alaposan megváltozott.
Lacika, a legifjabb Toller alig másfél éves volt, amikor édesapját a baleset érte. "Ma is sokszor kérdezi, mikor ébred fel apu, és mikor megyünk focizni." - mondja Tünde, akinek még ma is mindene a férje, aki néhány éve, szilveszter éjjelén Pécs apraja-nagyja előtt pontban éjfélkor vette feleségül.
Az autós, aki tönkretette a család életét, és akinek a hibája miatt meghalt a polgármester sofőrje, még csak a szemébe sem nézett.
"El sem hangzott a szájából, hogy elnézést. Késik a tárgyalásról, most pedig a bírót vádolja elfogultsággal. Biztosan nem gondolt bele, milyen helyzetbe kerültünk miatta" - fakadt ki Tünde a Vasárnapi Blikkben.
STOP
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A kánikula mellett frissítő zivatarok...
- Hatalmas kígyóhoz riasztották a...
- Jakubinyi László a Jó ember-díj idei...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Vérző turistát menekítettek le a...
- Késelés a Széchenyi téren: egy 18...
- Két fiatal követett el késes támadást...
- Extrém alacsony kisvizek jellemezték...
- Már a nyári menetrend szerint járnak...
- Régi fényében kapja vissza Pécs a...